Trener Korony: Mecz nie był ładny dla oka, ale tak chcieliśmy grać

Dziurek / Shutterstock.com
Korona Kielce zremisowała z Piastem Gliwice 1:1 w meczu 3. kolejki LOTTO Ekstraklasy. - To jest drugi z kolei remis. Ciężko powiedzieć, kto był faworytem tego meczu i kto miał więcej okazji w trakcie rywalizacji - powiedział Tomasz Wilman, trener Korony, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- W pierwszej połowie mecz nie był ładny dla oka, ale też tak chcieliśmy grać. Wtedy Piast nie był w stanie nas zaskoczyć, a my w końcówce mieliśmy szanse, które powinniśmy wykorzystać

W drugiej połowie wdarło się w nasze szeregi trochę chaosu. Graliśmy wprawdzie odważnie, ale mogło to się skończyć kontrami dla Piasta. Całe szczęście, że ich nie wykorzystali. Straciliśmy bramkę, ale na szczęście była nasza szybka reakcja. Strzelał Diaw, była też ręka w polu karnym, którą pozostawię Państwa ocenie. Pozostaje trochę niedosytu, bo mieliśmy kilka okazji do tego, aby zakończyć mecz zwycięstwem

Wilman trenerem Korony został po zakończeniu ubiegłego sezonu. To jego pierwsza praca w Ekstraklasie jako głównego szkoleniowca.