Trener Legii: Pokazaliśmy charakter

ASInfo
Legia Warszawa w meczu trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 3:2, mimo że po dziesięciu minutach przegrywała dwoma bramkami. Trener gości, Besnik Hasi powiedział na konferencji prasowej, że jego piłkarze pokazali charakter.

Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Zaczęliśmy bardzo źle i podarowaliśmy rywalom dwa prezenty, po stałych fragmentach gry. Grać zaczęliśmy dopiero po 30 minutach. W drugiej połowie to my kontrolowaliśmy grę. Widać było, że po strzelonym golu wzrosła nasza pewność siebie. Po tym jak wyszliśmy na prowadzenie, zostawialiśmy jednak rywalom zbyt dużo miejsca z tyłu. Musimy dawać niektórym zawodnikom odpocząć, bo gramy dużo spotkań. Widać jednak, że nasza forma rośnie. Chcę pochwalić charakter naszej drużyny. Udało nam się odwrócić losy spotkania

Steeven Langil nie przepracował z nami okresu przygotowawczego, więc musimy powoli wprowadzać go do drużyny. Nie jest jeszcze gotowy, by rozegrać cały mecz