W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Trener Radwańskiej: Takie opinie wygłaszają pseudoeksperci

Agnieszka Radwańska
Źródło zdjęcia: jctabb/Shutterstock

Tomasz Wiktorowski, trener Agnieszki Radwańskiej, odniósł się do głosów krytyki skierowanych w stronę polskiej tenisistki.

Radwańska jest daleka od formy, jaką prezentowała w ostatnich sezonach. Coraz częściej można napotkać opinie, że Polka powinna zakończyć tenisową karierę. - Myślę, że takie opinie wygłaszają pseudoeksperci, bo nikt rozsądny, znający się na naszej dyscyplinie i szanujący Agnieszkę nie pokusiłby się o taką opinię - odparł Wiktorowski.

Tenisistka w ostatnim czasie częściej odwiedzała szpitale niż korty. - W okresie styczeń-maj Agnieszka odwiedzała szpitale w Miami i regularnie w Warszawie. Wszystkie problemy, z którymi teraz się borykamy, są właśnie efektem tamtych tygodni i kłopotów ze zdrowiem - wyjaśnił.

Trener podkreśla, że przed zawodniczką bardzo trudny czas. - Sytuacja Agnieszki jest trudna i wyjście z tego kryzysu, jeśli się uda, też będzie bardzo trudne, ale nie niemożliwe - zakończył.

Źródło: TVP Sport
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.