Trener Radwańskiej: Takie opinie wygłaszają pseudoeksperci

Daniel Makarewicz 
6 paź 2018 | 09:51 0
Trener Radwańskiej: Takie opinie wygłaszają pseudoeksperci
Źródło zdjęcia: jctabb/Shutterstock

Tomasz Wiktorowski, trener Agnieszki Radwańskiej, odniósł się do głosów krytyki skierowanych w stronę polskiej tenisistki.

Radwańska jest daleka od formy, jaką prezentowała w ostatnich sezonach. Coraz częściej można napotkać opinie, że Polka powinna zakończyć tenisową karierę. - Myślę, że takie opinie wygłaszają pseudoeksperci, bo nikt rozsądny, znający się na naszej dyscyplinie i szanujący Agnieszkę nie pokusiłby się o taką opinię - odparł Wiktorowski.

Tenisistka w ostatnim czasie częściej odwiedzała szpitale niż korty. - W okresie styczeń-maj Agnieszka odwiedzała szpitale w Miami i regularnie w Warszawie. Wszystkie problemy, z którymi teraz się borykamy, są właśnie efektem tamtych tygodni i kłopotów ze zdrowiem - wyjaśnił.

Trener podkreśla, że przed zawodniczką bardzo trudny czas. - Sytuacja Agnieszki jest trudna i wyjście z tego kryzysu, jeśli się uda, też będzie bardzo trudne, ale nie niemożliwe - zakończył.

Źródło: TVP Sport

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.