Trener Schalke: Nasza seria jest niewiarygodna

YouTube
Schalke 04 pokonało u siebie SV Darmstadt 98 3:1 w niedzielnym meczu Bundesligi. Markus Weinzierl, trener drużyny z Gelsenkirchen, powiedział, że jego zespół w pełni zasłużenie sięgnął po komplet punktów.

Nie zaczęliśmy dobrze tego meczu i szybko straciliśmy bramkę po kontrataku. Pierwsze 20 minut to nie była dobra gra. Potem jednak pokazaliśmy, jak bardzo chcieliśmy wygrać

Ciążyła na nas duża presja. Wszyscy spodziewali się, że wygramy. Drużyna również tego od siebie oczekiwała. Po wyrównującej bramce zaczęliśmy dobrze grać. Potem w drugiej połowie zdecydowanie zasłużyliśmy na zwycięstwo

Nasza seria 10 zwycięstw w 12 meczach jest niewiarygodna. Z każdym kolejnym pozytywnym wynikiem nabieramy dodatkowej pewności siebie