Trwa niemoc Derby County. Kolejna porażka "Baranów". Grał Kamil Jóźwiak

ninopavisic/Shutterstock
Derby County uległo na wyjeździe Middlesbrough aż 0:3 w środowym meczu Championship. W podstawowym składzie ostatniego zespołu w ligowej tabeli wystąpił Kamil Jóźwiak.
Reprezentant Polski powrócił na boisko po tym, jak z udziału w poprzednim spotkaniu wykluczyła go drobna kontuzja.
Jóźwiak nie pomógł jednak swojej drużynie, już w dziewiątej minucie gry otrzymując żółtą kartkę, a następnie zostając zmienionym na 20 minut przed końcem meczu.
W kadrze na to spotkanie po raz kolejny nie znalazł się wracający do pełni zdrowia i formy Krystian Bielik.
Zajmujące miejsce w czołówce tabeli Middlesbrough zwyciężyło po golach Britta Assombalongi, Matthew Clarke’a (bramka samobójcza) oraz Marvina Johnsona.
Derby, którego przynajmniej na razie tymczasowym menedżerem pozostaje od dwóch meczów Wayne Rooney, pozostaje na samym dnie klasyfikacji, z zaledwie jedną wygraną w 13 rozegranych spotkaniach.
W innym dzisiejszym, “polskim” meczu na zapleczu angielskiej ekstraklasy Millwall zremisowało u siebie z Reading 1:1.
W bramce gospodarzy zagrał Bartosz Białkowski, którego drużyna ma niewielką stratę do miejsc zapewniających na koniec sezonu udział w fazie play-off o awans do Premier League.
Wojciech_Falenta 25 Nov 2020 · 21:58