Trwa świetna seria OGC Nice. To już siódmy mecz z rzędu bez porażki

Mirasol, wikipedia
Zawodnicy OGC Nice zremisowali na wyjeździe ze Stade de Reims 1:1 (0:0) w środowym meczu 23. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Pierwszy gol na Stade Auguste-Delaune padł w 50. minucie. Wówczas Hichem Boudaoui dośrodkował do Pierre Leesa Melou, a ten uderzeniem głową trafił w lewy dolny róg bramki
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 77. minucie, kiedy Yunis Abdelhamid wyskoczył do piłki zagranej z rzutu rożnego przez Xaviera Chavalerina i zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Po raz ostatni porażkę w lidze ekipa "Les Aiglons" zanotowała 4 grudnia, ulegając na wyjeździe AS Saint-Etienne 1:4.
Podopieczni Patricka Vieiry mają na koncie 33 punkty i po tej serii gier zajmują ósmą pozycję w tabeli. Zespół prowadzony przez Davida Guiona z taką samą ilością "oczek" plasuje się na 7. pozycji.