Trwa zwycięska passa New York City FC

charnsitr/Shutterstock
New York City FC pokonał u siebie Columbus Crew 2:0 (0:0) w meczu 20. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na Yankee Stadium obie bramki dla gospodarzy padły w ostatnim kwadransie spotkania. Dziesięć minut przed końcem błąd bramkarza rywali wykorzystał Paragwajczyk Jesus Medina, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry świetną indywidualną akcję, zakończoną skutecznym płaskim strzałem przeprowadził Szwed Anton Tinnerholm.
Nowojorczycy po trzeciej wygranej z rzędu umocnili się na drugiej pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej i zrównali się dorobkiem z prowadzącą Atlantą United.
Zespół z Ohio, który kończył zawody w osłabieniu, doznał natomiast drugiej z rzędu i czwartej w pięciu ostatnich meczach porażki, po której pozostał na czwartej lokacie w tej klasyfikacji.