Trzecia porażka Unionu Berlin, bronił Rafał Gikiewicz

YouTube
1. FC Heidenheim 1846 pokonał u siebie 1. FC Union Berlin 2:1 (0:1) w piątkowym meczu 26. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Voith-Arena całe zawody między słupkami gości zanotował Rafał Gikiewicz. Polskiego bramkarza w niespełna dziesięć minut zaskoczyli na początku drugiej połowy uderzeniami z pola karnego Robert Nesta Glatzel oraz Marc Schnatterer. Wcześniej prowadzenie do przerwy stołecznej drużynie zapewnił z bliska Austriak Robert Zulj.
Podopieczni Franka Schmidta po jedenastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli, zmniejszając do pięciu punktów stratę do trzeciego w klasyfikacji Unionu. Dla podopiecznych Ursa Fischera była to dopiero trzecia porażka w bieżących rozgrywkach na zapleczu Bundesligi.
Jakub Kreśliński15 Mar 2019 · 20:35