Trzecie z rzędu zwycięstwo Anderlechtu, grał Teodorczyk

MediaPictures.pl / shutterstock.com
KRC Genk uległ u siebie Anderlechtowi Bruksela 0:1 (0:1) w niedzielnym meczu 22. kolejki rozgrywek belgijskiej Jupiler Pro League.
Na Cristal Arena spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych gości rozpoczął Łukasz Teodorczyk. Napastnik reprezentacji Polski osiemnaście minut przed końcem zastąpił Kongijczyka Silvere Ganvoulę.
Prowadzenie "Fiołkom" zapewnił tuż przed przerwą Algierczyk Sofiane Hanni. Stołeczna drużyna utrzymała korzystny wynik do końcowego gwizdka arbitra i po trzecim zwycięstwie z rzędu umocniła się na trzeciej lokacie w klasyfikacji.
Zespół z Limburgii natomiast doznał siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziewiątej pozycji w tabeli. Na jej czele znajduje się Club Brugge.