Trzecie z rzędu zwycięstwo Philadelphia Union. Kacper Przybyłko zaliczył asystę

Something Original, wikicommons
Philadelphia Union pokonała na wyjeździe Toronto FC 2:1 w trzecim sobotnim spotkaniu rozgrywek Major League Soccer.
Na BMO Field całe zawody w szeregach gości zaliczył Kacper Przybyłko. Zespół z Pensylwanii objął prowadzenie dwadzieścia minut przed przerwą, kiedy to Kongijczyk Chris Mavinga niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.
Sześć minut po zmianie stron wyrównał Hiszpan Alejandro Pozuelo, ale siedemnaście minut później skutecznie odpowiedział Jamiro Monteiro. Przy trafieniu reprezentanta Wysp Zielonego Przylądka asystował Przybyłko. To było jego pierwsze kluczowe podanie w tym sezonie.
Dzięki trzeciej wygranej z rzędu zespół z Filadelfii umocnił się na czele tabeli Konferencji Wschodniej. Drużyna z Kanady doznała natomiast czwartej porażki w sześciu ostatnich spotkaniach i spadła na piątą lokatę w tej klasyfikacji.