Trzecie zwycięstwo Macedonii w Lidze Narodów

wikipedia
Macedonia wygrała u siebie z Liechtensteinem 4:1 w sobotnim meczu grupy 4 Dywizji D. Dla gospodarzy było to trzecie kolejne zwycięstwo w tych rozgrywkach.
Macedończycy bardzo szybko wyszli na prowadzenie po strzale Aleksandara Trajkovskiego. Ten sam zawodnik po pół godzinie gry skompletował dublet. W 36. minucie trzecią bramkę zdobył Goran Pandev, ale po chwili goście odpowiedzieli trafieniem Seyhana Yildiza. W drugiej połowie zwycięstwo Macedonii przypieczętował Egzijan Alioski.
Podopieczni Igora Angelovskiego są liderem grupy z kompletem dziewięciu punktów. 16 października zagrają z Armenią.
Natomiast zespół prowadzony przez Rene Pauritscha plasuje się na drugiej pozycji z trzema "oczkami" na koncie. 16 października zagra na wyjeździe z Gibraltarem.