Trzy gole, wyjazdowe zwycięstwo Getafe CF

ninopavisic / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian uległ u siebie Getafe CF 1:2 (1:0) w czwartym sobotnim meczu 8. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Reale Seguros Stadium prowadzenie gospodarzom zapewnił już pięciu minutach gry efektownym strzałem głową Mikel Merino. Po zmianie stron, gdy ekipa z Kraju Basków grała już w osłabieniu, wyrównał również uderzeniem głową Jaime Mata.
Losy dramatycznej konfrontacji rozstrzygnął minutę przed końcem strzałem pod poprzeczkę z kilku metrów Nemanja Maksimović. "Azulones" z Kastylii po drugiej wygranej w sezonie awansowali na dwunaste miejsce w tabeli.
Dwukrotni mistrzowie Hiszpanii doznali natomiast drugiej porażki z rzędu i spadli na piątą lokatę w klasyfikacji.
Maciej Ziętarek06 Oct 2019 · 21:15