Trzy punkty dla Hellasu Verona i Udinese. Asysta Łukasza Teodorczyka

Matteo.favi / wikicommons
Gracze Hellas Verona pokonali u siebie Brescia Calcio 2:1 (0:0) w niedzielnym meczu 11. kolejki włoskiej ekstraklasy.
W 50. minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą gola Eddie'go Salcedo, który po zagraniu Miguela Veloso głową trafił do siatki. W 81. minucie przewagę Hellas powiększył Matteo Pessina, a przy jego trafieniu asystował Mattia Zaccagni.
Cztery minuty później honorową bramkę dla swojego zespołu zapisał na swoim koncie Mario Balotelli.
Mecz w wyjściowej jedenastce ekipy z Werony rozpoczęło dwóch Polaków - Mariusz Stępiński, który pojawił się na boisku w 73. minucie oraz Paweł Dawidowicz, który już w 16. minucie był obecny na murawie.
Podopieczni Ivana Jurica zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie piętnaście punktów. Zespół Eugenio Coriniego z dorobkiem siedmiu punktów plasuje się na osiemnastej pozycji.
W innym meczu rozegranym o godzinie 15:00, Genoa CFC przegrała z Udinese Calcio 1:3 (1:1). Asystę przy trzecim golu dla "Zebrette", autorstwa Kevina Lasagni, zanotował rezerwowy w tym spotkaniu Łukasz Teodorczyk.