TSG Hoffenheim lepsze od FC Nuernberg

4028mdk09, wikipedia
TSG Hoffenheim pokonało przed własną publicznością FC Nuernberg 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 25. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Dwa gole dla ekipy "Wieśniaków" strzelił Andrej Kramaric. Reprezentant Chorwacji po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 25. minucie i pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Drugą bramkę napastnik zdobył w 78. minucie, kiedy dopadł do piłki odbitej w polu karnym i uderzeniem piętą umieścił ją w siatce.
Jedyne trafienie na rzecz ekipy przyjezdnych zapisał na swoim koncie Hanno Behrens w 61. minucie, wykorzystał dośrodkowanie Mikaela Ishaka i pokonał golkipera rywali.
Drużyna z Badenii-Wirtembergii uzbierała dotąd 37 "oczek", co daje jej aktualnie ósmą lokatę. Zespół z Bawarii z dorobkiem zaledwie 13 punktów plasuje się na ostatniej, 18. pozycji.