Tungate: Ciężko pracowałem i zrobiłem swoje

Daniel Makarewicz 
13 sty 2019 | 12:14 0
Tungate: Ciężko pracowałem i zrobiłem swoje
Źródło zdjęcia: kallerna, wikicommons

Rohan Tungate zakończył cykl Indywidualnych Mistrzostw Australii 2019 z kompletem zwycięstwem w turnieju w Kurri Kurri, ale ostatecznie musiał zadowolić się srebrnym medalem. Złoty krążek wywalczył Max Fricke, a brązowy Chris Holder.

- Ciężko pracowałem i w sobotę zrobiłem swoje, ale rywal był za daleko punktowo - wyznał Tungate w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Jestem rozczarowany. Cieszy mnie jednak to jak jeżdżę. Przyjechałem tu w dobrej formie. Sięgnąłem po wygraną i to pozytywna sprawa - ocenił zawody w Kurri Kurri żużlowiec Orła Łódź.

- Max to mój dobry kolega. Przez ostatnie dwa lata byliśmy najlepszymi kumplami w drużynie i cieszę się z jego sukcesu - podsumował Tungate, który wystartuje wiosną w rundach kwalifikacyjnych do cyklu Grand Prix 2020.

* * * * * *
Klasyfikacja generalna IM Australii 2019:

1. Max Fricke - 82
2. Rohan Tungate - 77
3. Chris Holder - 70
- - - - - -
4. Sam Masters - 54
5-6. Jack Holder - 51
5-6. Brady Kurtz - 51

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.