W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Tungate: Podjąłem ryzyko i liczę na przełom

Harris: Potrzebuję mocniejszego początku zawodów
Źródło zdjęcia: Stanisław J. Radziński, wikipedia

- Wiem, co mogę zrobić, gdy jestem w dobrej formie - wyznał Rohan Tungate w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Aktualny indywidualny wicemistrz Australii pragnie dołączyć do żużlowej elity globu w 2020 roku. Zagwarantuje mu to miejsce na podium Grand Prix Challenge, zaplanowanego na 24 sierpnia w chorwackim Gorican.

- Muszę w tym sezonie wystrzelić i przygotować się na rundy kwalifikacyjne. Mam nadzieję, że przystąpię do nich w mojej najlepszej formie. Myślę, że z motocyklami jestem na właściwej drodze, tak samo jak z silnikami i wszystkim innym. Jeśli złapię formę, to wszystko się może zdarzyć - podkreślił zawodnik Orła Łódź.

- Muszę tylko dokonać przełomu. Podjąłem pewne ryzyko i wydałem trochę pieniędzy, aby znaleźć się w miejscu, w którym jestem. Wiem, co jest potrzebne, by czynić postępy. Muszę dalej napierać i czekać na wynik - stwierdził 29-letni Australijczyk.

- Bardzo chciałbym wejść do cyklu GP, ale do tego potrzeba szeregu udanych zdarzeń. Szczęścia z polami startowymi podczas rund kwalifikacyjnych i różnych innych rzeczy. Trzeba też być w formie - kontynuował podopieczny Lecha Kędziory.

- Aby wejść do Grand Prix, muszę po prostu dać z siebie wszystko. Właśnie tego chcę, ale co z tego wyjdzie, jeszcze zobaczymy. Muszę cieszyć się żużlem, robić właściwe rzeczy i powinno wtedy być w porządku - podsumował Tungate.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.