Turcja wygrała z Grecją w meczu towarzyskim w ramach przygotowań do Euro 2020

mehmetcan / Shutterstock.com
Turcja pokonała Grecję 2:1 (2:0) w mecz towarzyskim, który został rozegrany na Antalya Ataturk Stadyumu. Obie reprezentacje przygotowują się do spotkań w ramach eliminacji Euro 2020.
Oba gole gospodarze strzelili jeszcze w pierwszej połowie. Najpierw Cengiz Under uderzył potężnie sprzed pola karnego pod poprzeczkę. Dla gracza AS Romy to szóste trafienie w narodowych barwach.
W 17. minucie prowadzenie podwyższył Kenan Karaman po strzale z pola karnego. To jego drugi gola w reprezentacji.
Grecy jedyną bramkę zdobyli już w doliczonym czasie gry. Dimitrios Kourbelis wykorzystał sytuację sam na sam i strzelił premierowego gola w kadrze.
Turcy 2 czerwca zagrają towarzysko z Uzbekistanem, a później czekają ich dwa spotkania eliminacji Euro 2020 z Francją (8 czerwca) i Islandią (11 czerwca).
Grecja natomiast mają przed sobą dwa spotkania eliminacyjne. 8 czerwca zmierzą się z Włochami, a trzy dni później z Armenią.