Twitter komentuje awans Tottenhamu do finału Ligi Mistrzów. "Zmowa koncernów farmaceutycznych"

MDI/Shutterstock
Ajax Amsterdam w 96. minucie stracił awans do finału Ligi Mistrzów. Rewanżowy mecz z Tottenhamem wzbudził wielkie emocje wśród dziennikarzy i ekspertów na Twitterze.
Piłkarze Ajaksu na własnym boisku przegrali w dramatycznych okolicznościach z Tottenhamem 2:3 i tym odpadli z rozgrywek. Podopieczni Erika ten Haga w pierwszej połowie spotkania pokazali ofensywnym futbol pełen nieszablonowych zagrań.
Na wielkie brawa zasłużyły również "Koguty". Przyjezdni - mimo niekorzystnego wyniku do przerwy - nie poddali się, do końca walczyli o awans i w doliczonym czasie gry dopięli swego. Bohaterem spotkania był Lucas Moura, który zdobył trzy bramki.
Tottenham w finale rozgrywek zmierzy się z Liverpoolem. Ten mecz już wywołuje dreszcze wśród dziennikarzy, ale nie u wszystkich.
Daniel Makarewicz08 May 2019 · 23:08