Twitter komentuje heroiczną walkę Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. "Po takim meczu można być dumnym"

Lukasz Sobala / PressFocus
Legia Warszawa dzielnie walczyła z Dinamem Zagrzeb i ostatecznie zremisowała z faworyzowanym rywalem. Jak postawę "Wojskowych" ocenili dziennikarze i eksperci na Twitterze?
Podopieczni Czesława Michniewicza na grząskim boisku w Zagrzebiu pokazali się z bardzo dobrej strony. Przez godzinę skutecznie odpierali kolejne ataki rywali. Dopiero w 60. minucie Boruc skapitulował po uderzeniu Petkovicia.
Legia na tle mistrzów Chorwacji nie wyglądała źle. "Wojskowi", choć byli skazywani na pożarcie, do końca bili się o korzystny wynik. W 82. minucie do siatki trafił Muci i Legia ostatecznie zremisowała 1:1.
Dziennikarze i eksperci na Twitterze nie szczędzili pochwał pod adresem mistrzów Polski. Czesław Michniewicz zebrał wiele komplementów za taktykę obraną na ten mecz.
Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 10 sierpnia w Warszawie. Legia nie stoi na straconej pozycji.
Daniel Makarewicz04 Aug 2021 · 22:06
Źródło: twitter/własne