Twitter komentuje mecz otwarcia EURO. "Włosi mistrzem Europy. Chyba zgoda?"

Ruszyły piłkarskie mistrzostwa Europy. W pierwszym meczu Turcy zmierzyli się z Włochami. Ten mecz wywołał duże emocje wśród dziennikarzy i ekspertów na Twitterze.
W inaugurującym starciu EURO 2020 Włosi byli stroną dominującą. To oni prowadzili grę i stwarzali kolejne sytuacje. Turcy prezentowali się poniżej oczekiwań, ale do przerwy zdołali zachować czyste konto.
Poziom pierwszej połowy pojedynku nie był jednak najwyższy. Ci, którzy spodziewali się efektownego widowiska, mogli czuć się rozczarowani.- Fajny ten baraż o wejście do ekstraklasy - Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego".
Włosi rozkręcili się po powrocie z szatni. Pierwsza bramka EURO 2020 padła w 52. minucie. Wówczas piłkę do własnej siatki skierował Demiral, który niefortunnie interweniował w polu karnym.
Włosi po objęciu prowadzenie zaczęli grać z wielkim luzem. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Pod adresem podopiecznych Roberto Manciniego posypały się komplementy. - Włosi mistrzem Europy. Chyba zgoda? - napisał Przemysław Langier z "Goal.pl"
Daniel Makarewicz11 Jun 2021 · 22:52