Twitter płonie po szalonej końcówce sezonu w Premier League. "Co to jest za historia, esencja futbolu"

Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / PressFocus
Manchester City w niesamowitych okolicznościach został mistrzem Anglii po zwycięstwie 3:2 nad Aston Villą. Internauci są zachwyceni poziomem ostatniej kolejki w Premier League.
"Obywatele" potrzebowali dziś zwycięstwa, aby przypieczętować zdobycie tytułu. Wszystko rozpoczęło się jednak od bramki Matty'ego Casha.
W drugiej połowie prowadzenie Aston Villi podwyższył Philippe Coutinho. Wydawało się, że City nie ma już szans na mistrzostwo. W ciągu sześciu minut podopieczni Pepa Guardioli odwrócili losy spotkania, wygrali to spotkanie i całą ligę.
Adam Kłos22 May 2022 · 19:06
Źródło: Twitter