Twitter w ekstazie po debiutanckim golu Piątka. "Brawo, ruszyła maszyna, Włochy są dla niego"

Krzysztof Piątek strzelił debiutanckiego gola w barwach Fiorentiny. Internauci są zachwyceni postawą 26-latka.
Polak pojawił się na murawie w 73. minucie pucharowego starcia z Napoli. Spotkanie rozstrzygnęła dogrywka, w której "Pio" trafił na 4:2 dla Fiorentiny.
- Mocne wejście Krzysztofa Piątka. Włochy są chyba dla niego - skomentował Radosław Nawrot z portalu "Interia".
Piątek to prawdziwy specjalista, jeśli chodzi o debiutanckie trafienia w Pucharze Włoch. Fiorentina to trzeci klub, w którym napastnik okrasił pierwszy mecz na poziomie Coppa Italia bramką.
Adam Kłos13 Jan 2022 · 20:47
Źródło: Twitter