Twitter załamany po porażce ze Szwecją. "Ale dramat. Zawaliliśmy to EURO kompletnie"

PressFocus
Reprezentacja Polski zakończyła udział w EURO 2020 na 1/8 finału. W ostatnim meczu ze Szwecją "Biało-Czerwoni" przegrali 2:3. Spotkanie było szeroko komentowane na Twitterze.
Nasz zespół musiał wygrać, aby awansować do kolejnej fazy mistrzostw Europy. Sam początek był jednak fatalny dla naszego zespołu. Już w drugiej minucie straciliśmy pierwszego gola.
Później niewiarygodne pudło zaliczył Robert Lewandowski. Nasz kapitan nie trafił do siatki z dwóch metrów, posyłając piłkę w poprzeczkę. Wiele osób nie mogło w to uwierzyć.
Pierwsza połowa nie mogła napawać optymizmem. Mimo to wciąż mieliśmy nadzieję na to, że po przerwie "Biało-Czerwoni" zdołają odwrócić losy meczu.
W drugiej połowie Lewandowski zrehabilitował się, strzelając pierwszego gola. Niestety, przed golem napastnika Bayernu przegrywaliśmy już 0:2 i sytuacja była bardzo trudna.
Asystę przy pierwszym trafieniu "Lewego" zaliczył Piotr Zieliński. Wojciech Kowalczyk, który niejednokrotnie krytykował pomocnika, tym razem mocno go chwalił.
Finalnie wszystko zakończyło się jednak bolesną porażką. Przegrana 2:3 oznacza, że reprezentacja Polski zakończyła swój udział w EURO 2020. Zajęła przy tym ostatnie miejsce w grupie.
Dziennikarze zwracali uwagę na kontrowersyjną decyzję Zbigniewa Bońka nt. zmiany selekcjonera na kilka miesięcy przed turniejem. Sam prezes PZPN także zabrał głos.
Maciej Pietrasik23 Jun 2021 · 20:16
Źródło: Twitter