Tylko remis Atletico z Karabachem. Grał Rzeźniczak

bestino / Shutterstock.com
Karabach Agdam zremisował przed własną publicznością z Atletico Madryt 0:0 w spotkaniu 3. kolejki grupy C rozgrywek Ligi Mistrzów.
Na Stadionie Olimpijskim w stolicy Azerbejdżanu zawody z ławki rezerwowych rozpoczął Jakub Rzeźniczak. Obrońca reprezentacji Polski dziewiętnaście minut przed końcem zastąpił Maksima Miedwiediewa.
Cztery minuty później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Dino Ndlovu, który próbował wymusić rzut karny, ale przeważający w całym meczu "Rojiblancos" nie wykorzystali osłabienia gospodarzy. Atletico najlepsze sytuacje do zdobycia bramki miało jeszcze w pierwszej połowie. W dogodnych sytuacjach pudłowali jednak Nico Gaitan, Yannick Ferreira Carrasco i Antoine Griezmann. Po przerwie piłkarze Simeone mieli olbrzymie problemy ze skonstruowaniem groźnej akcji.
Azerowie wywalczyli w ten sposób pierwszy punkt w tej edycji rozgrywek. Atletico po drugim remisie w fazie grupowej pozostali na trzeciej lokacie w klasyfikacji. Awans Hiszpanów do kolejnej rundy stoi pod olbrzymim znakiem zapytania.