Udane pożegnanie Rooneya. Anglia pokonała USA

katatonia82 / Shutterstock.com
Reprezentacja Anglii rozbiła przed własną publicznością USA 3:0 (2:0) w towarzyskim meczu rozegranym w czwartek w Londynie.
Na Wembley Stadium dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnili w pierwszej połowie Jesse Lingard oraz Trent Alexander-Arnold.
Obaj wpisali się na listę strzelców w niespełna dwie minuty. Pomocnik Manchesteru United popisał się efektownym uderzeniem z narożnika pola karnego, natomiast obrońca Liverpoolu zaskoczył golkipera rywali mocnym, płaskim strzałem w długi róg.
Wynik konfrontacji ustalił niespełna kwadrans przed końcem Callum Wilson, który odpowiednio tylko dołożył nogę po precyzyjnym dośrodkowaniu Fabiana Delpha.
Był to mecz pożegnalny Wayne'a Rooneya w reprezentacji Anglii, dla którego zagrał w 120 meczach, zdobywając 53 bramki.
Jakub Kreśliński15 Nov 2018 · 22:59