Udany mecz AS Monaco. Kamil Glik pomógł zachować czyste konto

CosminIftode/Shutterstock
AS Monaco pokonało u siebie Amiens SC 3:0 (0:0) w sobotnim meczu 17. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Stade Louis II wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Najpierw w 62. minucie Wissam Ben Yedder dopadł do piłki odbitej w polu karnym i trafił tuż przy prawym słupku.
Cztery minut później Aleksandr Gołowin zagrał z rzutu wolnego, do futbolówki dopadł Guillermo Maripan i umieścił ją w siatce. Z kolei w 69. minucie golkipera rywali pokonał Balde Keita.
Całe spotkanie w barwach ekipy z Księstwa rozegrał Kamil Glik, który zanotował 15. ligowy występ w tym sezonie.
Drużyna Leonardo Jardima ma na koncie 24 punkty i obecnie zajmuje 9. miejsce w tabeli Ligue 1. Zawodnicy Luki Elsnera z dorobkiem 16 "oczek" plasują się na 17. pozycji.