Udany sparing Arki Gdynia

asinfo
Olimpia Grudziądz przegrała w piątkowym meczu sparingowym z Arką Gdynia 1:3. Zawody rozgrywano systemem trzy razy po 45 minut.
Jedyną bramkę dla pierwszoligowca zdobył Wołodymyr Kowal. Wcześniej gole dla ekipy z Trójmiasta strzelali Marcin Warcholak, Marcus Vinicius oraz Krzysztof Janus.
Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego mogli wygrać wyżej to spotkanie, ale w pierwszej tercji sparingu rzut karny zmarnował Mateusz Szwoch, którego uderzenie obronił skutecznie interweniujący Patryk Królczyk.
* * * * * *

Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 1:3

Bramki: Kowal 105 - Warcholak 30, Vinicius 61, Janus 76.
Olimpia: Patryk Królczyk (91 Wojciech Muzyk) - Adrian Bielawski (68 Damian Ciechanowski), zawodnik testowany (46 Tomasz Wełna), Matic Żitko (68 Miha Goropevsek), Adrian Klimczak (68 Michael Olczyk) - Filip Jazvić (35 Mateusz Klichowicz), Kamil Kurowski (68 Hubert Adamczyk), Mario Martinez (68 Daniel Feruga), Damian Michalik (91 zawodnik testowany), Marcin Kaczmarek (68 Eusebio Bancessi) - Ante Vukusić (68 Wołodymyr Kowal).
Arka Gdynia: Krzysztof Pilarz (91 Kacper Krzepisz) - Damian Zbozień (46 Tadeusz Socha), Michał Marcjanik (46 Dawid Sołdecki), Frederik Helstrup (46 Achilleas Poungouras), Marcin Warcholak (46 Adam Marciniak, 120 Adam Danch) - Mateusz Szwoch (46 Marcus Vinicius), Andrij Bohdanow (46 Siergiej Kriwiec), Michał Nalepa (46 Yannick Kakoko), Patryk Kun (46 Enrique Esqueda), Grzegorz Piesio (75 Krzysztof Janus) - Rafał Siemaszko (72 Ruben Jurado).