Udinese rozbiło SPAL. Grali Teodorczyk i Reca

ph.FAB / shutterstock.com
Zespół SPAL 2013 przegrał u siebie z Udinese Calcio 0:3 (0:2) w meczu 31. kolejki Serie A. W zespole gospodarzy zagrał Arkadiusz Reca, w barwach gości Łukasz Teodorczyk.
Piłkarze z Udine do przerwy wygrywali 2:0. Do siatki trafił najpierw Rodrigo De Paul po uderzeniu z linii pola karnego. Potem na listę strzelców wpisał się Stefano Okaka, wykorzystując sytuację sam na sam.
Rezultat spotkania na 3:0 dla gości ustalił Kevin Lasagna, który najpierw minął golkipera gospodarzy, a później trafił do bramki.
W drużynie SPAL od 72. minuty na boisku przebywał Arkadiusz Reca. Rezerwowym był Bartosz Salamon. W kadrze zabrakło Thiago Cionka z powodu zawieszenia za kartki. W ekipie gości 8 minut zagrał Łukasz Teodorczyk.
W tabeli Serie A Udinese Calcio zajmuje czternastą pozycję z dorobkiem 35 punktów.
SPAL zamyka natomiast tabelę, ma na koncie 19 punktów i na ligowe zwycięstwo czeka od pięciu kolejek.
Marcin Karbowski09 Jul 2020 · 21:54