Union Berlin zremisował z Arminią Bielefeld. Bronił Gikiewicz

YouTube
FC Union Berlin zremisował przed własną publicznością z Arminią Bielefeld 1:1 (1:0) w piątkowym meczu 23. kolejki rozgrywek 2. Bundesligi.
Na Stadion An der Alten Foersterei całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Rafał Gikiewicz. Szesnaście minut po zmianie stron Polaka zaskoczył mocnym uderzeniem w krótki róg Jonathan Clauss. Wcześniej prowadzenie stołecznej drużynie do przerwy zapewnił strzałem z bliska Joshua Mees.
Podopieczni Szwajcara Ursa Fischera po jedenastym podziale punktów w tym sezonie pozostali na drugim miejscu w tabeli.
Zespół z Nadrenii Północnej-Westfalii zremisował natomiast siódmy mecz w bieżących rozgrywkach i umocnił się nieznacznie na jedenastej lokacie w klasyfikacji.