Urał Jekaterynburg przegrał z Rubinem Kazań. Grało trzech Polaków

Twitter
Urał Jekaterynburg przegrał u siebie z Rubinem Kazań 1:2 (1:1) w meczu 23. kolejki Priemjer Ligi. To czwarte kolejne spotkanie bez wygranej tego zespołu.
Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie i już po 7 minutach prowadzili 1:0. Piłkę do własnej bramki skierował Pablo.
Goście zdołali wyrównać w 39. minucie, kiedy Khvicha Kvaratskhelia trafił efektownie z przewrotki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Piłkarze z Kazania po przerwie zdobyli bramkę na 2:1. Gruzin tym razem asystował, a do siatki trafił Soltmurad Bakayev.
Od 71. minucie przyjezdni grali w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą zobaczył Vyacheslav Podberyozkin.
Cały mecz w barwach Urału rozegrali Michał Kucharczyk oraz Maciej Wilusz. W końcówce spotkania na boisku pojawił się także Rafał Augustyniak.
W tabeli rosyjskiej ekstraklasy Rubin jest jedenasty z dorobkiem 26 punktów, natomiast Urał zajmuje dwunastą pozycję, mając na koncie 25 punktów.