Urał pokonany przez Krasnodar. Grali Augustyniak i Kucharczyk

Urał Jekaterynburg przegrał u siebie z FK Krasnodar 2:4 w pierwszym niedzielnym meczu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. W podstawowym składzie gospodarzy zagrał Rafał Augustyniak, który zanotował asystę. Natomiast Michał Kucharczyk na murawie pojawił się w 78. minucie.
Do przerwy na Stadionie Centralnym prowadzili goście 2:1. Bramki Dmitriego Skopincewa i Ariego przedzieliło trafienie Jurija Bawina. W 68. minucie ponownie do remisu doprowadzili miejscowi. Na listę strzelców wpisał się Othman El Kabir po podaniu Augustyniaka.
Końcówka należała do przyjezdnych. Gole strzelili dla nich Danił Utkin oraz Maciel Wanderson. Po tej porażce "Trzmiele" zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 10 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa.
Natomiast "Byki" plasują się na pozycji lidera z 17 "oczkami" na koncie. Ich kolejnym rywalem będzie Krylja Sowietow Samara.