Urugwaj coraz dalej od mundialu. Klęska w Boliwii [WIDEO]

Dziurek / shutterstock.com
Reprezentacja Urugwaju oddala się od awansu do mistrzostw świata. Kolejny cios dostała w Boliwii - przegrała tam aż 0:3.
Gospodarze byli w komfortowej sytuacji już po pierwszej połowie. Strzelili w niej dwa gole - po pół godzinie gry wynik otworzył Arce, a tuż przed przerwą drugie trafienie dla Boliwii dołożył Martins.
Drugi z nich miał doskonałą szansę na gola też w 62. minucie. Zmarnował jednak rzut karny.
Od 74. minuty gospodarze grali w osłabieniu, bo czerwoną kartkę zobaczył Algaranaz. Nie przeszkodziło to im w strzeleniu kolejnego gola. Pięć minut później wynik ustalił Arce.
Urugwaj w trzynastu kolejkach eliminacji zdobył tylko szesnaście punktów. Na razie zajmuje szóste miejsce w tabeli.
Boliwia jest dziewiąta. Ma na koncie dwanaście punktów. Bezpośredni awans wywalczą cztery najlepsze drużyny.
Marcin Karbowski16 Nov 2021 · 23:17