Urugwaj rozbił Ekwador w swoim pierwszym meczu na Copa America 2019. Co za gol Cavaniego! [WIDEO]

fotobroda/Shutterstock
Urugwaj wygrał aż 4:0 z Ekwadorem w swoim pierwszym meczu na Copa America 2019.
Urusi strzelanie zaczęli już w 6 minucie spotkania. Luis Suarez zagrał do Lodeiro w pole karne, ten przyjął sobie piłkę, kapitalnie przerzucił ją nad rywalem i ze spokojem pokonał golkipera rywali.
W 33 minucie mieliśmy 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do Cavaniego zgrał Godin, a napastnik popisał się kapitalnym uderzeniem nożycami z bliskiej odległości.
Jeszcze przed przerwą prowadzenie Urugwaju podwyższył Luis Suarez, który wpakował piłkę do bramki z bliskiej odległości po zgraniu głową Caceresa.
Wynik spotkania ustalił Mina Meza, który w 78 minucie przypadkowo trafił do własnej bramki.
Następnym rywalem Urugwaju będzie Japonia, Ekwador natomiast zmierzy się z Chile.
Jakub Kreśliński17 Jun 2019 · 07:15