US Sassuolo bez problemów pokonało Brescię Calcio

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
US Sassuolo pokonało Brescię Calcio 3:0 (1:0) w zaległym meczu 26. kolejki Serie A. Goście po raz ostani w lidze wygrali w połowie grudnia.
Pierwszego gola na Mapei Stadium strzelił Francesco Caputo, który tuż przed przerwą trafił z kilku metrów.
Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie na 2:0. W 61. minucie oddał strzał z pola karnego, a piłka od poprzeczki wpadła do siatki.
Rezultat na 3:0 ustalił kwadrans przed końce Jeremie Boga po indywidualnej akcji lewą stroną.
W tabeli Serie A US Sassuolo jest na jedenastej pozycji z dorobkiem 32 punktów. Natomiast Brescia Calcio zamyka stawkę na dwudziestej pozycji, ma na koncie 16 punktów.
Przyszłość rozgrywek ligowych we Włoszech z powodu koronawirusa stoi pod dużym znakiem zapytania. Na pewno do 3 kwietnia wszystkie zawody sportowe w tym kraju zostały zawieszone.