Valencia CF pokonała beniaminka przed własną publicznością

LevanteMedia / shutterstock.com
Valencia CF pokonała przed przed własną publicznością Girona FC 2:1 (1:1) w drugim sobotnim meczu 18. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Mestalla niespodziewane prowadzenie przyjezdnym zapewnił po ośmiu minutach gry Portu. Niespełna dwadzieścia minut później jednak Ramalho niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, doprowadzając do wyrównania.
Trzy minuty po zmianie stron Dani Parejo wykorzystał rzut karny i gospodarze utrzymali już korzystny wynik do ostatniego gwizdka arbitra.
Dzięki jedenastej wygranej w sezonie "Nietoperze" umocnili się na trzecim miejscu w tabeli. Beniaminek z Katalonii doznał natomiast drugiej z rzędu porażki i pozostał na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.