Valencia wygrała na wyjeździe. Guedes bohaterem meczu

EFECREATA.COM
Betis Sewilla uległ u siebie Valencia CF 1:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Benito Villamarin dwie efektowne bramki dla gości zdobył Goncalo Guedes. Portugalczyk tuż przed przerwą i cztery minuty po zmianie stron zaskoczył golkipera rywali uderzeniami zza linii pola karnego.
Dwanaście minut przed końcem kontaktowe trafienie z rzutu karnego uzyskał Argentyńczyk Giovani Lo Celso. "Verdiblancos" nie zdołali już jednak doprowadzić do wyrównania i po czternastej porażce w bieżących rozgrywkach pozostali na dziewiątej lokacie w tabeli.
"Nietoperze" natomiast po dwunastej w sezonie wygranej awansowali na piąte miejsce, wyprzedzając Sevilla FC. Podopieczni Marcelino, którzy kończyli mecz w Andaluzji w osłabieniu, do czwartego w klasyfikacji Getafe CF tracą tylko dwa punkty.
Kamil Kaczmarek21 Apr 2019 · 22:41