Valencia wyszarpała zwycięstwo z Realem Valladolid

sbonsi / Shutterstock.com
Valencia CF pokonała u siebie Real Valladolid 2:1 (1:0) w meczu 35. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to pierwsze zwycięstwo po czterech spotkaniach bez wygranej.
"Nietoperze" prowadziły od 30. minuty, kiedy Maximiliano Gomez trafił do pustej bramki, wykańczając składną akcję.
Goście wyrównali na początku drugiej połowy. Victor Garcia, debiutujący w La Liga napastnik, mimo asekuracji obrońców zdołał obrócić się w stronę bramki i oddać skuteczny strzał.
Gospodarze długo szukali zwycięskiego trafienia. Dopiero w 89. minucie Kangin Lee zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i strzelił drugiego gola w sezonie.
Valencia po trzynastej wygranej w rozgrywkach jest ósma z dorobkiem 50 punktów. Natomiast Real Valladolid zajmuje trzynastą pozycję, mając na koncie 39 punktów.
Marcin Karbowski07 Jul 2020 · 21:46