Valencia zremisowała na własnym boisku z Sevillą

charnsitr / shutterstock.com
Valencia CF zremisowała u siebie z Sevilla FC 1:1 (0:1) w najciekawiej zapowiadającym się środowym spotkaniu 11. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Mestalla losy konfrontacji rozstrzygnął w doliczonym czasie pierwszej połowy płaskim strzałem z pola karnego Lucas Ocampos. Argentyńczyk wykorzystał precyzyjne zagranie Francisco Fernando.
Dziewięć minut przed końcem wyrównał uderzeniem głową po koźle w długi róg Ruben Sobrino, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Daniel Parejo.
"NIetoperze" po piątym podziale punktów z rywalami w tym sezonie przesunęli się na jedenaste miejsce w tabeli. Zespół z Andaluzji zremisował natomiast drugie spotkanie w bieżących rozgrywkach i awansował na czwartą lokatę w klasyfikacji.