VFL Wolfsburg przegrał u siebie z Werderem Brema

Michele Morrone / shutterstock.com
VFL Wolfsburg przegrał u siebie z Werderem Brema 2:3 (1:2) w meczu 13. kolejki Bundesligi. Dla gości to pierwsze zwycięstwo od ośmiu spotkań.
Strzelanie na Volkswagen Arenie rozpoczął w 13. minucie Milot Rashica. Reprezentant Kosowa pewnie wykorzystał rzut karny.
Gospodarze odpowiedzieli w 36. minucie, kiedy Wout Weghorst trafił z bliska po rzucie rożnym.
Trzy minuty później piłkarze Werderu odzyskali prowadzenie. Ludwig Augustinsson dośrodkował z lewej strony w pole karne, a Leonardo Bittencourt oddał skuteczny strzał głową.
W 73. minucie "Wilki" ponownie doprowadziły do remisu. Tym razem William uderzył przy słupku sprzed pola karnego.
Po dziesięciu minutach goście raz jeszcze wyszli na prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Rashica, który oddał płaski strzał w długi róg.
W tabeli Bundesligi VFL Wolfsburg zajmuje dziewiątą pozycję z dorobkiem 20 punktów. Natomiast Werder Brema po trzecim zwycięstwie w sezonie awansował na dwunaste miejsce, mając na koncie 14 punktów.