Villarreal CF - Real Valladolid: Trzy punkty dla gości. Składy, wynik meczu, bramki

Wyjazdowe zwycięstwo Realu Valladolid
Maxisport / shutterstock.com
Villarreal CF uległ u siebie Realowi Valladolid 0:1 w niedzielnym meczu siódmej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de la Ceramica jedynego gola zdobył osiem minut po przerwie Leonardo Suarez. Urugwajczyk popisał się efektownym wolejem z narożnika pola karnego i skierował piłkę do siatki przy dalszym słupku.
"Submarinos" mieli doskonałą okazję do wyrównanie, ale siedem minut przed końcem rzut karny zmarnował Gerard Moreno.
Beniaminek dzięki drugiej wygranej z rzędu awansował na ósme miejsce w tabeli. "Submarinos" doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na jedenastą lokatę w klasyfikacji.