Villarreal rozbił Celtę Vigo u siebie

Maxisport/Shutterstock
Na zakończenie 8. kolejki Primera Division Villarreal CF pokonał u siebie Celtę Vigo 5:0. To ósmy ligowy mecz ekipy z El Madrigal bez porażki.

Gospodarze zawodów trzy gole zdobyli jeszcze w pierwszej połowie. Roberto Soriano dwukrotnie trafił do siatki rywala w pierwszym kwadransie spotkania. Jeszcze przed przerwą bramkę na 3:0 zdobył Cedric Bakambu.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy wynik na 4:0 podwyższył Daniel Wass, który zanotował samobójcze trafienie. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy, a bramkę na 5:0 w doliczonym czasie gry zdobył Manuel Trigueros.

Podopieczni Frana Escriby w trwających rozgrywkach nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania na boiskach hiszpańskiej ekstraklasy. "Żółta łódź podwodna" zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Ekipa z Galicji plasuje się na dwunastej pozycji.