Villarreal wygrał trzeci mecz z rzędu

Bukharev Oleg/Shutterstock
Real Sociedad przegrał u siebie z Villarrealem CF 1:2 (1:0) w meczu 19. kolejki La Liga. Dla gości to trzecie zwycięstwo z rzędu.
Gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie, kiedy Portu zagrał z prawej strony w pole karne, gdzie na piątym metrze znalazł się Willian Jose i oddał skuteczny strzał.
Goście wyrównali po przerwie. W 58. minucie Manuel Trigueros wykorzystał rzut karny. Kwadrans później drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył Santi Cazorla, który trafił po strzale z boku pola karnego w długi róg.
Real Sociedad zakończył serię czterech spotkań bez przegranej i w tabeli La Liga zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 31 punktów.
Villarreal CF wygrał natomiast po raz trzeci z rzędu, awansował na dziewiątą pozycję, mając na koncie 28 punktów.