Volland dał zwycięstwo Bayerowi Leverkusen

ricochet64/Shutterstock
W 12. kolejce Bundesligi Bayer Leverkusen wygrał u siebie z VFB Stuttgart 2:0. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Kevin Volland.
Dla obu zespołów było to ważna spotkanie, szansa na przełamanie złej passy. Bayer i VFB Stuttgart w ostatnich pięciu spotkaniach zdołały wygrać tylko po jednym meczu.
Pierwszy krok, by rozpocząć zwycięską passę wykonali gospodarze. Bayer jednak długo miał problemy by przełamać defensywę gości, która jest najgorszą w całej lidze.
W 76. minucie Kevin Volland trafił głową, wykorzystując dośrodkowanie Kaia Havertza. Napastnik "Aptekarzy" siedem minut później ustalił wynik spotkania na 2:0. Tym razem uderzył skutecznie z pola karnego.
W tabeli Bundesligi Bayer jest dziesiąty z dorobkiem 14 punktów. VFB Stuttgart zajmuje ostatnie, 16. miejsce, ma w dorobku 8 punktów.
Kamil Kaczmarek23 Nov 2018 · 22:26