Polacy walczą z Portugalią o półfinał EURO. Rozstrzygną awans w karnych! [VIDEO]

30 cze 2016 | 19:48 86
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / Shutterstock.com
W pierwszym meczu 1/4 finału mistrzostw Europy mierzą się ze sobą reprezentacje Polski oraz Portugalii.

Polacy w 1/8 wyeliminowali Szwajcarów dopiero po dogrywce i rzutach karnych. Portugalczycy wywalczyli awans tylko nieco szybciej - w końcówce dogrywki przeciwko Chorwatom trafił Quaresma.

Już w drugiej minucie gry Polacy objęli prowadzenie - dośrodkowanie Grosickiego z lewej strony wykończył Robert Lewandowski, który strzelił tym samym swojego pierwszego gola w turnieju!

W 33 minucie Renato Sanches uderzeniem z linii pola karnego dał Portugalczykom wyrównanie.

90 minut nie przyniosło rozstrzygnięcia i sędzia zarządził dogrywkę. W tej jednak nie padł żaden gol i o awansie miały zadecydować karne.

Obie ekipy zaczęły mecz w takich składach:

Polska: Fabiański, Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk; Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki, Milik, Lewandowski

Portugalia: Rui Patricio, Cedric, Fonte, Pepe, Eliseu, W. Carvalho, Adrien, Joao Mario, Sanches, Nani, Ronaldo

0
Ty z niego nigdy nie wychodzisz. Dlatego trollujesz aby zwrócić na siebie uwagę. Kiedy ludzie dają się nabrać na to co piszesz, dadzą tego minusa albo komenta to jedyna rzecz w twoim życiu w której czujesz się zauważony, karmisz się tym. Współczuję w sumie...
+1
Na MŚ 2014 też 2 zespoły drugich z rzędu karnych nie wygrało. Dziękuje wam Polacy. Nie zasłużyliście, aby odpaść.
+5
RZADKO SIĘ WYGRYWA DWA RAZY Z RZĘDU PO KARNYCH. ATLETICO PO WYELIMINOWANIU PSV W TAKI SPOSÓB NIE DAŁO RADY PÓŹNIEJ W KARNYCH REALOWI.
30 cze 2016 | 23:24