Ward zostanie przewieziony do Angli

26 sie 2015 | 14:10 0
Ward zostanie przewieziony do Angli
Źródło zdjęcia: Andrzej, wikicommons
Lekarz klubowy SPAR Falubazu Zielona Góra Robert Zapotoczny na specjalnej konferencji prasowej potwierdził, że Darcy Ward zostanie jeszcze w środę przetransportowany do Wielkiej Brytanii.

Bardziej szczegółowe informacje na temat stanu ciężko kontuzjowanego minionej niedzieli Australijczyka nie zostały jednak podane do publicznej wiadomości.

- Próbowałem uzyskać pozwolenie od jego ojca. Niestety takiej zgody nie uzyskałem. Ojciec Warda prosił o wyrozumiałość, aby nie wdawać się w szczegóły - podkreślił Zapotoczny.

- Darcy jest w lepszym stanie psychicznym niż w poniedziałek, nie potrzebuje tak dużej ilości środków przeciwbólowych. Przy obecności rodziny i najbliższych potrafi się nawet uśmiechnąć - ujawnił klubowy lekarz ekipy z Grodu Bachusa.

- Transport do Anglii to najlepsze rozwiązanie na chwilę obecną. Klinika w Anglii znajduje się trzy minuty od domu zawodnika. Pierwsze rokowania za około miesiąc czasu. Po ostatnim badaniu jest nadzieja na poprawę - dodał Zapotoczny.
Źródło: asinfo.
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja