Warta Poznań znów bez zwycięstwa. Remis ze Stalą Mielec

Pawel Jaskolka
Stal Mielec podzieliła się punktami z Wartą Poznań. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Przed pierwszym gwizdkiem za faworyta tego spotkania mogła uchodzić ekipa z Mielca. Warta ostatnie zwycięstwo odniosła bowiem na początku sierpnia, kiedy udało jej się pokonać Górnik Łęczna.
Dziś jednak to podopieczni Piotra Tworka lepiej rozpoczęli spotkanie. W 24. minucie kapitan zespołu, Bartek Kieliba, stanął przed dobrą okazją na otworzenie wyniku, jednak oddał minimalnie niecelny strzał. Do przerwy jednak nie padł żaden gol na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.
W drugiej połowie doszło do groźnie wyglądającego starcia. Kieliba i Jonathan de Amo zderzyli się głowami. Obaj z opatrunkami na głowie zdołali kontynuować grę.
W 65. minucie Michał Jakóbowski był bliski wpisania się na listę strzelców. Zawodnika Warty powstrzymał jednak jeden z obrońców Stali, który wybił piłkę. Niestety, żaden z piłkarzy nie zdołał dziś trafić do siatki i mecz zakończył się wynikiem 0:0.
Stal Mielec zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli. Warta Poznań jest w strefie spadkowej.
Adam Kłos24 Oct 2021 · 19:24