Warta Poznań zremisowała w Głogowie

Piotr Przyborowski, wikipedia
Dwa gole zobaczyli kibice w pierwszym piątkowym meczu 32. kolejki Fortuna 1. Ligi. Chrobry Głogów zremisował u siebie z Wartą Poznań 1:1, tracąc bramkę w samej końcówce spotkania.
Gospodarze wynik otworzyli przed upływem godziny gry. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się obrońca Łukasz Zejdler. W 90. minucie najpierw rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Michał Żebrakowski, ale po chwili do remisu doprowadził Jakub Kiełb.
Po tym remisie podopieczni Grzegorza Nicińskiego zajmują 12. miejsce w tabeli ze zdobytymi 37 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Bytovią Bytów. Natomiast zespół przez Petra Nemca zgromadził 39 "oczek" i plasuje się na 10. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie GKS Katowice.
Kamil Kaczmarek03 May 2019 · 20:11