Watford przerwał passę meczów bez wygranej

Catherine Kõrtsmik, wikipedia
W 17. kolejce Premier League Watford FC wygrał u siebie z Cardiff City 3:2. Dla gospodarzy to pierwsze zwycięstwo od sześciu meczów.
Gospodarze wygrywali już 3:0. W pierwszej połowie gola strzelił Gerard Deulofeu po indywidualnej akcji. Po przerwie trafiali Jose Holebas i Domingos Quina.
Goście z Cardiff zaczęli odrabiać straty w ostatnich dziesięciu minutach. Na listę strzelców wpisali się Junior Hoilett i Bobby Reid. Na więcej jednak przyjezdnych już nie było stać.
Watford wygrał pierwszy ligowy mecz od sześciu kolejek. W tabeli awansował na dziewiąte miejsce, ma na koncie 24 punkty. Cardiff natomiast jest szesnaste z dorobkiem 14 punktów.
W innym spotkaniu Wolverhampton Wanderers wygrało trzecie spotkanie z rzędu, pokonując AFC Bournemouth 2:0. W zespole goście całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Artur Boruc.
Kamil Kaczmarek15 Dec 2018 · 18:04