Watford wygrał trzeci mecz z rzędu i został wiceliderem

Brakspear, wikipedia
Watford FC pokonał u siebie Crystal Palace Londyn 2:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Vicarage Road Stadium prowadzenie gospodarzom zapewnił osiem minut po przerwie precyzyjnym płaskim strzałem w długi róg z narożnika pola karnego Argentyńczyk Roberto Pereyra. Dziewiętnaście minut przed końcem podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Grek Jose Holebas.
Siedem minut później kontaktowe trafienie uzyskał Iworyjczyk Wilfried Zaha, ale na więcej podopiecznych Roya Hodgsona nie było już stać. Stołeczne "Orły" po drugiej porażce z rzędu spadły na jedenaste miejsce w tabeli.
"Szerszenie" natomiast dzięki trzeciej kolejnej wygranej awansowały na drugą lokatę w tabeli. Lepszy bilans ma tylko prowadzący Liverpool FC.