Watford zagra w finale Pucharu Anglii. Przepiękny gol Deulofeu [WIDEO]

Peter_Fleming / Shutterstock
Watford FC pokonał po dogrywce Wolverhampton Wanderers 3:2 (2:2, 0:1) w drugim półfinale rozgrywek o Puchar Anglii.
Na Wembley Stadium prowadzenie "Wilkom" do przerwy zapewnił strzałem głową z bliska Matt Doherty. Siedemnaście minut po zmianie stron podwyższył uderzeniem z pola karnego Meksykanin Raul Jimenez.
Jedenaście minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał technicznym lobem Hiszpan Gerard Deulofeu, a do wyrównania doprowadził już w doliczonym czasie gry Troy Deeney, wykorzystując podyktowany rzut karny.
Minutę przed zakończeniem pierwszej części dogrywki losy konfrontacji rozstrzygnął płaskim strzałem z pola karnego Gerard Deulofeu, któremu świetnie zagrywał Andre Gray.
Finałowym rywalem "Szerszeni" będzie Manchester City. "Obywatele" w sobotę skromnie wygrali z Brighton & Hove Albion FC 1:0.